Consulentes

 

Sinds 1981 bundelt Borstvoeding vzw haar krachten om van jouw borstvoedingsperiode een succes te maken. Onze consulentes hebben zelf een ruime ervaring en zijn bovendien professioneel opgeleid om je deskundig te begeleiden.

Zoek je een consulente in uw buurt?

West-Vlaanderen

Aline Dejaeger, Roeselare           Tel : 051/20.22.55

Mieke Viaene, Moorslede            Tel : 051/77.18.03     mieke.viaene@borstvoedingvzw.be

Natalie Vervaet, Sint Andries      Tel : 050/67.53.70     natalie.vervaet@borstvoedingvzw.be

Limburg

Brigitta Bijloos, Hasselt                Tel : 0477782639      Ook via What’sapp                           brigitta.bijloos@borstvoedingvzw.be

Lut Brouwers, Genk                      Tel : 089/61.31.26        lut.brouwers@borstvoedingvzw.be

Anja Deelkens, Eksel                    Tel : 0478/30.28.56     anja.deelkens@borstvoedingvzw.be

Elke Demeyer, Borlo                    Tel : 0495/17 34 09     elke.demeyer@borstvoedingvzw.be

Saartje Lommelen, Ham             Tel : 0473/96.58.90  saartje.lommelen@borstvoedingvzw.be

Veerle Peeters, Neerpelt              Tel: 011/66.42.76        veerle.peeters@borstvoedingvzw.be

Astrid Vanholst, Hasselt             Tel : 011/75.43.05        astrid.vanholst@borstvoedingvzw.be

Sofie Wouters, Genk                    Tel : 089/24.56.84

Sandy Boudewijns, Neerpelt       Tel : 011/66.70.50    sandy.boudewijns@borstvoedingvzw.be

Oost-Vlaanderen

Greet Deceukelaire, Aalst,           Tel : 053/77.09.47  greet.deceukelaire@borstvoedingvzw.be

An De Mulder, Geraardsbergen   Tel : 054/41.79.01

Vlaams Brabant

Heidi Holvoet                                                              heidi.holvoet@borstvoedingvzw.be

Gerd Van Kogelenberg, Meerbeek   Tel 016/48.11.91 gerd.vankogelenberg@borstvoedingvzw.be

Antwerpen

Ursly Cavens, Heist Op Den Berg                            ursly.cavens@borstvoedingvzw.be

Annelien Goetschalckx, Brasschaat    Tel :0473/85 33 57 annelien.goetschalckx@borstvoedingvzw.be

Marian Nuyts, Sint Katelijne Waver   Tel : 015/34.78.79 marian.nuyts@borstvoedingvzw.be