Consulentes

 

Sinds 1981 bundelt Borstvoeding vzw haar krachten om van jouw borstvoedingsperiode een succes te maken. Onze consulentes hebben zelf een ruime ervaring en zijn bovendien professioneel opgeleid om je deskundig te begeleiden.

Zoek je een consulente in uw buurt?

West-Vlaanderen

Aline Dejaeger, Roeselare           Tel : 051/20.22.55

Mieke Viaene, Moorslede            Tel : 051/77.18.03     mieke.viaene@borstvoedingvzw.be

Natalie Vervaet, Sint Andries      Tel : 050/67.53.70     natalie.vervaet@borstvoedingvzw.be

Limburg

Lut Brouwers, Genk                      Tel : 089/61.31.26        lut.brouwers@borstvoedingvzw.be

Elke Demeyer, Borlo                    Tel : 0495/17 34 09     elke.demeyer@borstvoedingvzw.be

Veerle Peeters, Neerpelt              Tel: 011/66.42.76        veerle.peeters@borstvoedingvzw.be

Astrid Vanholst, Hasselt             Tel : 011/75.43.05        astrid.vanholst@borstvoedingvzw.be

Oost-Vlaanderen

Greet Deceukelaire, Aalst,           Tel : 053/77.09.47  greet.deceukelaire@borstvoedingvzw.be

An De Mulder, Geraardsbergen   Tel : 054/41.79.01

Vlaams Brabant

Gerd Van Kogelenberg, Meerbeek   Tel 016/48.11.91 gerd.vankogelenberg@borstvoedingvzw.be

Antwerpen

Marian Nuyts, Sint Katelijne Waver   Tel : 015/34.78.79 marian.nuyts@borstvoedingvzw.be

Elke Dieltjes, Schelle Tel : 0476 409926 elke.dieltjes@borstvoedingvzw.be