Sinds 1981 bundelt Borstvoeding vzw haar krachten om van jouw borstvoedingsperiode een succes te maken. Onze consulentes hebben zelf een ruime ervaring en zijn bovendien professioneel opgeleid om je deskundig te begeleiden.

Zoek je een consulente in uw buurt?

West-Vlaanderen

Mieke Viaene, Moorslede            Tel : 051/77.18.03     mieke.viaene@borstvoedingvzw.be

Natalie Vervaet, Sint Andries      Tel : 050/67.53.70     natalie.vervaet@borstvoedingvzw.be

Limburg

Lut Brouwers, Genk                      Tel : 089/61.31.26        lut.brouwers@borstvoedingvzw.be

Astrid Vanholst, Hasselt             Tel : 011/75.43.05        astrid.vanholst@borstvoedingvzw.be

Oost-Vlaanderen

Greet Deceukelaire, Aalst,           Tel : 053/77.09.47  greet.deceukelaire@borstvoedingvzw.be

Tineke Devens, Gentbrugge          Tel: 0476 67 02 82 tineke.devens@borstvoedingvzw.be

Vlaams Brabant

Gerd Van Kogelenberg, Meerbeek   Tel 016/48.11.91 gerd.vankogelenberg@borstvoedingvzw.be

Antwerpen

Nena Blessenaar,  Merksem, Tel : 0477 36 68 00 nena.blessenaar@borstvoedingvzw.be

Momenteel zoeken we nieuwe enthousiaste mama’s die ons team van vrijwilligers willen versterken. Voelt u er iets voor om met ons mee te werken? Bent u bereid een opleiding te volgen en wat vrije tijd op te offeren om borstvoedende ouders met problemen verder te helpen? Neem dan contact met ons op via mail  info@borstvoedingvzw.be   of 051/77.18.03.